Ons team

Team Basisvorming - Leerjaar 1, 2 en 3

Teamleider
mw. A. Van den Bosch                                 a.vandenbosch@parmantscholen.nl
Mentoren
1A vmbo-pro mw. N. van Veen   
dhr. K. Verhoeven
n.vanveen@parmantscholen.nl
k.verhoeven@parmantscholen.nl
1B dhr. P. Hendriks  p.hendriks@parmantscholen.nl  
1C dhr. I. Beelen i.beelen@parmantscholen.nl

2A        mw. S. Ulasli s.ulasli@parmantscholen.nl
2B mw. T. Verhofstad t.verhofstad@parmantscholen.nl
2C dhr. R. Gehrels r.gehrels@parmantscholen.nl

3A mw. S. Eijsbouts
s.eijsbouts@parmantscholen.nl
3B mw. A. Smits
a.smits@parmantscholen.nl
3C dhr. V. Floor v.floor@parmantscholen.nl
3D mw. L. Osinga                 l.osinga@parmantscholen.nl

Toeleiding - leerjaar 4, 5 en ATC

Teamleider
mw. M. van den Hurk m.vandenhurk@parmantscholen.nl      
Mentoren
4A  mw. M. Kerssemakers  m.kerssemakers@parmantscholen.nl
4B  dhr. V. Reuver  v.reuver@parmantscholen.nl
4C mw. S. Czech
mw. X. Vonk
s.czech@parmantscholen.nl
x.vonk@parmantscholen.nl

5A mw. X. Vonk     
mw. B. van Haren
x.vonk@parmantscholen.nl
b.vanharen@parmantscholen.nl
5B  mw. P. Boumans
mw. I. Maas
p.boumans@parmantscholen.nl 
i.maas@parmantscholen.nl
5C 
mw. R. Kleijne r.kleijne@parmantscholen.nl
Docenten en begeleiders:
dhr. M. Haentjes m.haentjes@parmantscholen.nl
dhr. F. Valk f.valk@parmantscholen.nl
mw. L. de Brouwer l.debrouwer@parmantscholen.nl
mw. M. van den Bogaard m.vandenbogaard@parmantscholen.nl
mw. B. van Haren b.vanharen@parmantscholen.nl
dhr. V. Floor v.floor@parmantscholen.nl
dhr. J. Timmer j.timmer@parmantscholen.nl
mw. C. Joosten c.joosten@parmantscholen.nl
dhr. P. van Rooij  p.vanrooij@parmantscholen.nl
mw. J. Schevers j.schevers@parmantscholen.nl

Onderwijs ondersteunend personeel

Ondersteuningscoördinator (OCO):
mw. K. van der Heijden k.vanderheijden@parmantscholen.nl

Orthopedagoog
dhr. D. Harks d.harks@parmantscholen.nl
Management Assistente

Grace Barten

Administratie

Peggy Lodewijks
Chantal Perez Clerks
Ellis van Oord

Leerling administratie
Peggy Lodewijks
Receptie en verzuim
Ellis van Oord
Peggy Lodewijks

Communicatie en PR
Tina Baker